Rolety na diaľkové ovládanie

Užite si väčší komfort a funkčnosť elektrických roliet

Rolety ZIP sú pohodlný systém, ktorý prispieva k optimalizácii energetickej účinnosti priestoru. Umožňuje tiež lepšie využitie slnečnej energie k zníženiu spotreby elektrickej energie. Tento systém ochrany je plne nastaviteľný a prispôsobiteľný pre akýkoľvek typ miesta, ako sú kancelárie či domy, ktoré sú neustále vystavené slnečnému žiareniu. Vďaka možnostiam, ktoré vám ponúkajú rolety ZIP, si môžete vytvoriť vlastné všestranné a avantgardné prostredie. Rolety ZIP disponujú širokým sortimentom farieb, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu domovu. Toto technické a dekoratívne spojenie s vysokou kvalitou povrchových úprav uspokojí všetky potreby používateľa – estetiku, súkromie a funkčnosť.

Rolety

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie je systém roliet, ktorý má okrem pružinových systémov v bočných vodiacich lištách aj po stranách tkaniny zvarený zips. Poskytuje tak väčšie napätie ako bežné
systémy a umožňuje pokrytie veľkých plôch.

Vybavte si Vašu záhradu tým najmodernejším dizajnom

Základná charakteristika roliet ZIP

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie disponujú prvotriednou kvalitou podloženou testami a certifikátmi. Najväčšou prednosťou roliet ZIP je vysoká odolnosť voči vetru, ktorá dosahuje testovanej hodnoty až 112km/h. Na výber sú dva typy puzdier, puzdro 105 s rozmerom 105×105 mm a puzdro 130 s rozmerom 130×130 mm. Každý typ má svoj maximálny rozmer (viď tabuľka nižšie). Rolety ZIP disponujú motorom zn. Cherubini alebo Somfy s 1 alebo 7 kanálovým diaľkovým ovládačom.  Sú plne kompatibilné so všetkými našimi hliníkovými pergolami, a tak ponúka integrované riešenie ochrany pred slnkom vo vašom priestore. Široká škála dostupných látok umožňuje rôzne farebné prevedenia, ktoré sa prispôsobia vášmu interiéru či exteriéru.

Rolety

Maximálne rozmery

Rolety

Farby látky

Farby hliníku

Dostupné taktiež v bielej farbe, špeciálnom či eloxovanom prevedení a efekte dreva.

Prečo práve rolety ZIP ?

Vysoká odolnosť voči vetru až 112km/h
Možnosť výberu látky s 100% UV tlmením
Bočné vodiace lišty
VYSOKÁ KVALITA
Pozáručný servis
Záruka 5 rokov

Galéria

KONTAKTUJTE NÁS

Máte otázky? Potrebujete viac informácií?