Rolety na diaľkové ovládanie

Užite si väčší komfort a funkčnosť elektrických roliet

AKTUÁLNA AKCIA

Bezrámové zasklenie

Screenové rolety 2+1 ZDARMA!

Pri kúpe 2 screenových roliet od nás dostanete tretiu menšiu roletu celkom zadarmo!

Akcia platí pri objednávke do 31.8.2024

Rolety ZIP sú pohodlný systém, ktorý prispieva k optimalizácii energetickej účinnosti priestoru. Umožňuje tiež lepšie využitie slnečnej energie k zníženiu spotreby elektrickej energie. Tento systém ochrany je plne nastaviteľný a prispôsobiteľný pre akýkoľvek typ miesta, ako sú kancelárie či domy, ktoré sú neustále vystavené slnečnému žiareniu. Vďaka možnostiam, ktoré vám ponúkajú rolety ZIP, si môžete vytvoriť vlastné všestranné a avantgardné prostredie. Rolety ZIP disponujú širokým sortimentom farieb, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu domovu. Toto technické a dekoratívne spojenie s vysokou kvalitou povrchových úprav uspokojí všetky potreby používateľa – estetiku, súkromie a funkčnosť.

Video ukážky

Rolety

Screenové rolety ZIP na diaľkové ovládanie

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie je systém roliet, ktorý má okrem pružinových systémov v bočných vodiacich lištách aj po stranách tkaniny zvarený zips. Poskytuje tak väčšie napätie ako bežné
systémy a umožňuje pokrytie veľkých plôch.

Vybavte si Vašu záhradu tým najmodernejším dizajnom

Základná charakteristika roliet ZIP

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie disponujú prvotriednou kvalitou podloženou testami a certifikátmi. Tento screenový systém spĺňa náročné normy klasifikujúce odolnosť proti vetru (trieda 3) podľa EN13561. Na výber je niekoľko typov puzdier v závislosti od veľkosti rolety. Každý typ má svoj maximálny rozmer. Rolety ZIP disponujú inteligentným motorom zn. Venys rozpoznávajúci prekážky a až 15 kanálovým diaľkovým ovládačom.  Široká škála dostupných látok od renomovaných výrobcov umožňuje rôzne farebné prevedenia, ktoré sa prispôsobia vášmu interiéru či exteriéru. U látok je možné zvoliť  1 -8 % prepustenie svetla alebo úplný „blackout“. K roletám ponúkame tiež príslušenstvo, ako je veterný senzor či ovládanie cez smartfón. Rolety sú plne kompatibilné so všetkými našimi hliníkovými pergolami, a tak ponúka integrované riešenie ochrany pred slnkom vo vašom priestore.

Rolety
Rolety

Štandardné farby hliníku

Rolety

STRIEBORNÁ

RAL 9006

Rolety

HNEDÁ

RAL 8014

Rolety

BIELA

RAL 9016

Rolety

ANTRACIT

RAL 7016

Dostupné taktiež v iných farbách na objednávku. Látku roliet je možné vybrať zo vzorkovníka na obhliadke.

Prečo práve screenové rolety ZIP?

Vysoká odolnosť voči vetru
Možnosť výberu látky s 100% UV tlmením
VYSOKÁ KVALITA
Inteligentný motor rozpoznávajúci prekážky
Pomáha k optimalizácii svetla a tepla v priestore
Možnosť príslušenstva

Čo o nás hovoria zákazníci

Pridajte sa k
spokojným zákazníkom

Juraj P.

„Ďakujeme za profesionálnu realizáciu pergoly. Naozaj, s takým prístupom sme sa ešte nestretli. Ešte raz veľmi ďakujeme. Určite Vás budeme odporúčať.“

Tomáš S.

„Ďakujeme chlapom za skvelú robotu, z pergoly sa veľmi tešíme.“

Peter D.

„So zimnou záhradou sme veľmi spokojní, prekročila naše očakávania. Ďakujeme!“

Dagmar J.

„S realizáciou zasklenia od firmy NS-PRO sme maximálne spokojní! Od objednávky až po koniec realizácie prebehlo všetko super, komunikácia na výbornú, dobu dodania taktiež splnili. Vrelo odporúčame!“

Galéria

Často kladené otázky

Čo potrebujem k cenovej ponuke?

K nezáväznej cenovej ponuke potrebujeme vedieť preferovaný typ výrobku, približné rozmery, lokalitu a fotografie miesta. Všeobecne platí – čím viac informácií, tým lepšie – pomôže nám to vypracovať ponuku čo najlepšie vašim požiadavkám. Po odsúhlasení cenovej ponuky si miesto prídeme sami zmerať.

Robíte aj 3D vizualizáciu?

Áno. Po odsúhlasení rozpočtu a objednaní výrobku vám vypracujeme dokumenty, ktorých súčasťou je aj výkresová dokumentácia s 3D vizualizáciou zadarmo.

Dodávate aj drevené pergoly?

Áno, naše portfólio sme rozšírili aj o drevené pergoly. V prípade záujmu vám dodáme drevenú pergolu či zimnú záhradu z KVH alebo BSH hranolov. Viac informáciíí na našej stránke čoskoro.

Je možné niekde vidieť produkty naživo?

Všetky naše produkty si viete pozrieť a vyskúšať v našom showroome, ktorý sa nachádza u nás v Holíči. V prípade záujmu o návštevu si prosím dohodnite voľný termín na 0951267918 alebo na info@ns-pro.sk. Prípadne vám privezieme funkčné vzorky produktov priamo ku vám.

Dodávate po celej SR?

Naše produkty dodávame max. do 300 km od Vrádišťa

Ako dlho trvá dodanie diela?

Doba dodania každého produktu trvá zvyčajne 6-10 týždňov. Doba dodania sa môže líšiť v závislosti na prevedení, farbe, príslušenstve a špeciálnych požiadavkách.

Ako prebieha montáž zimnej záhrady?

Zimnú záhradu montujeme na dve etapy. V prvej etape vám prídeme namontovať pergolu, kde zároveň po montáži zameriame rozmery obvodového zasklenia. Následne po vyrobení, vám prídeme zasklenie namontovať.

Ako dlho trvá montáž?

Zvyčajne 1-2 dni. V závislosti od typu výrobku a rozsahu projektu sa môže montáž predĺžiť.

Aké sú záručné podmienky?

Poskytujeme záruku až na 5 rokov v závislosti od typu výrobku.

Je možné najprv objednať pergolu a až neskôr príslušenstvo?

Samozrejme! Akékoľvek dodatočné príslušenstvo (rolety, zasklenie a pod.) je možné objednať neskôr a rozdeliť si tak investíciu na dve časti. Odporúčame nás však o tom vopred informovať, aby sme pergolu mohli pripraviť na budúcu inštaláciu príslušenstva, napr. prispôsobiť vyvedenie káblov a pod.

Aké sú vaše štandardné farby?

Štandardné farby podľa vzorkovníka RAL sú 7016 antracitová, 9006 strieborná a 9010 biela. Akékoľvek farby na želanie sú s príplatkom +10%.

Je lepšie zastrešenie zo skla alebo polykarbonátu?

Na zastrešenie pergoly či zimnej záhrady používame najmä bezpečnostné lepené alebo izolačné sklo, ktoré sa vyznačuje ľahkou údržbou a dlhovekou životnosťou. Zastrešenie polykarbonátom veľmi neodporúčame, nakoľko zvykne časom meniť farbu, plesnivieť a pod.

Máte ďalšie otázky?

Neváhajte nás kontaktovať emailom na info@ns-pro.sk,
telefonicky (
+421 950 704 083) alebo pomocou kontaktného 
formulára, radi vám poradíme a zodpovieme vaše otázky.