Rolety na diaľkové ovládanie

Užite si väčší komfort a funkčnosť elektrických roliet

AKTUÁLNA AKCIA

Bezrámové zasklenie

Screenové rolety 1+1 ZDARMA!

Pri kúpe akejkoľvek pergoly z našej ponuky od nás dostanete každú druhú screenovú roletu celkom zadarmo!

Akcia platí pri objednávke do 30.9.2023

Rolety ZIP sú pohodlný systém, ktorý prispieva k optimalizácii energetickej účinnosti priestoru. Umožňuje tiež lepšie využitie slnečnej energie k zníženiu spotreby elektrickej energie. Tento systém ochrany je plne nastaviteľný a prispôsobiteľný pre akýkoľvek typ miesta, ako sú kancelárie či domy, ktoré sú neustále vystavené slnečnému žiareniu. Vďaka možnostiam, ktoré vám ponúkajú rolety ZIP, si môžete vytvoriť vlastné všestranné a avantgardné prostredie. Rolety ZIP disponujú širokým sortimentom farieb, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu domovu. Toto technické a dekoratívne spojenie s vysokou kvalitou povrchových úprav uspokojí všetky potreby používateľa – estetiku, súkromie a funkčnosť.

Rolety

Screenové rolety ZIP na diaľkové ovládanie

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie je systém roliet, ktorý má okrem pružinových systémov v bočných vodiacich lištách aj po stranách tkaniny zvarený zips. Poskytuje tak väčšie napätie ako bežné
systémy a umožňuje pokrytie veľkých plôch.

Vybavte si Vašu záhradu tým najmodernejším dizajnom

Základná charakteristika roliet ZIP

Rolety ZIP na diaľkové ovládanie disponujú prvotriednou kvalitou podloženou testami a certifikátmi. Tento screenový systém spĺňa náročné normy klasifikujúce odolnosť proti vetru (trieda 3) podľa EN13561. Na výber je niekoľko typov puzdier v závislosti od veľkosti rolety. Každý typ má svoj maximálny rozmer. Rolety ZIP disponujú inteligentným motorom zn. Venys rozpoznávajúci prekážky a až 15 kanálovým diaľkovým ovládačom.  Široká škála dostupných látok od renomovaných výrobcov umožňuje rôzne farebné prevedenia, ktoré sa prispôsobia vášmu interiéru či exteriéru. U látok je možné zvoliť  1 -8 % prepustenie svetla alebo úplný „blackout“. K roletám ponúkame tiež príslušenstvo, ako je veterný senzor či ovládanie cez smartfón. Rolety sú plne kompatibilné so všetkými našimi hliníkovými pergolami, a tak ponúka integrované riešenie ochrany pred slnkom vo vašom priestore.

Rolety
Rolety

Štandardné farby hliníku

Rolety

STRIEBORNÁ

RAL 9006

Rolety

HNEDÁ

RAL 8014

Rolety

BIELA

RAL 9016

Rolety

ANTRACIT

RAL 7016

Dostupné taktiež v iných farbách na objednávku. Látku roliet je možné vybrať zo vzorkovníka na obhliadke.

Prečo práve screenové rolety ZIP?

Vysoká odolnosť voči vetru
Možnosť výberu látky s 100% UV tlmením
VYSOKÁ KVALITA
Inteligentný motor rozpoznávajúci prekážky
Pomáha k optimalizácii svetla a tepla v priestore
Možnosť príslušenstva

Galéria

KONTAKTUJTE NÁS

Máte otázky? Potrebujete viac informácií?